Je virtuální sídlo Praha 10 oblíbené?

Je virtuální sídlo Praha 10 oblíbené?


Asi každý ví, že naše hlavní město je rozděleno v podstatě do městských částí, přičemž každá z nich je označena číslem. Obecně platí, že čím nižší je, tím blíže středu města se nalézá. Proto najdeme Prahu 1 právě uprostřed historického centra. To je něco, co mnoho podnikatelů zanedbává, avšak ukazuje se, že to má mnohem větší vliv, než bychom si mohli myslet. Zdaleka ne všechny čtvrti jsou si rovny. Některé jsou skutečně prestižní, zatímco jiné mají zaslouženou špatnou pověst.

centrum Prahy

Proč by to ale podnikatele mělo zajímat? Jednoduše proto, že si musí vybrat, kde budou mít své firemní sídlo, ať už fyzické či virtuální, a Praha je nesporně velmi lákavou lokalitou samozřejmě s odpovídajícími cenami. Snadno se tak může stát, že sice budeme sídlit v našem hlavním městě, ovšem na místě, které není zrovna ideální.

Jedním z příkladů může být virtuální sídlo Praha 10. Jak již název napovídá, nachází se právě v již zmíněné oblasti. Z jejího čísla však můžeme vytušit, že to nebude nikde poblíž centra, což je právě lokalita, která je pro podnikání nejlepší.

moderní firemní sídlo

Je totiž faktem, že zdaleka ne všechny městské části jsou průmyslové. Mnohé z nich jsou naopak obytné, jen s několika základními krámky. A platí, že čím dále od centra, tím více obytných budov najdeme. Snadno se tedy může stát, že umístění našeho sídla bude v obyčejném, možná i trochu oprýskaném domě, což rozhodně neudělá nejlepší dojem na případné návštěvníky.

Pokud tedy chcete, aby vaše firma v Praze skutečně sídlila, je dobré zamyslet se také nad tím, kde by ono sídlo, byť virtuální, mělo být. Špatná volba se nám totiž může velmi snadno vymstít a stát nás na ušlém zisku velké množství peněz. To samozřejmě není pro žádnou firmu dobré. Opatrnosti tedy není nazbyt, pokud nechceme své volby později litovat. Snadno by se totiž mohlo stát, že to naši firmu položí.

Published by