Popularita iPhonu neklesá

Popularita iPhonu neklesá


Když Apple představil svůj první telefon, byla to opravdu velká věc. Do té doby jsme takové telefony neznali, a tak není divu, že se z nich stala legenda. iPhony se staly téměř okamžitě nejprodávanějším telefonem, a to i přes jeho poměrně vysokou pořizovací cenu. iPhony jsou drahé i dnes, ale aby si Apple získal co nejvíce zákazníků, začal čas od času nabízet i levnější model. Ten se označuje jako mini, a získal si také řadu příznivců, protože se na rozdíl od větších mobilů vejde tak akorát do ruky.

telefon iphone

Apple má spoustu fanoušků
Díky tomu, jak jsou jablečné produkty propracované, mají mnoho fanoušků po celém světě. iPhony jsou kvalitní a proslulé skvělým a hlavně stabilním operačním systémem, díky kterému vám telefon nezamrzne, ani když používáte víc aplikací najednou. Je to skvělý telefon jak na zábavu, tak pro práci. Právem jej najdete u tolika lidí. Pro mnoho z nich se bohužel stalo vlastnictví iPhonu jakýmsi statusovým ukazatelem, a tak si kupují nový model každý rok. Oproti nim stojí také poměrně početná základna lidí, kteří si nechávají telefon do té doby, dokud jednoduše funguje.

čerený iphone

Všechny moderní telefony s operačním systémem mají jednu nepříjemnou společnou vlastnost – a to je konec podpory výrobce. Aby telefony dobře fungovaly, je nutné čas od času vydat novou verzi softwaru, kterou si většinou telefony stáhnou a nainstalují samy. Bez podpory a updatu by nefungovaly jak mají. Bohužel všichni výrobci po několika letech ukončují podporu nejstarších telefonů ze své nabídky, a tak na ně už nejnovější software nenainstalujete. To znamená, že některé aplikace přestanou fungovat. Jedním z těchto telefonů je například 5S, který už je hodně starý. Díky svým kompaktním modelům je ale stále oblíbený a tak se ho mnoho lidí nechce vzdát. Absenci některých aplikací vám mohou vynahradit gadgety pro iPhone 5S Ipouzdro, které vám zpříjemní jeho užívání.

Published by