Využijte k zateplení domu technologii certifikovaných injektážních kotev

Využijte k zateplení domu technologii certifikovaných injektážních kotev


Když se rozhodujeme, jak zateplit rodinný dům svépomocí, svoláváme k poradě odborníky, případně se snažíme poradit si sami a pozornost soustředíme v první řadě na samotný izolační materiál. Porovnáváme mezi sebou jednotlivá řešení, což je zejména stavební polystyren, minerální vata, dřevěné či kamenné obklady anebo provětrávané fasády, a rozmýšlíme se nad tím, jak silnou vrstvu izolačního materiálu zvolit, aby to bylo dostačující pro úsporu financí za vytápění.

lešení na domě

Jakmile je rozhodnuto, nakupujeme potřebné množství vaty či polystyrenu, a teprve pak zjišťujeme, jak jej budeme ke zdivu připevňovat. Kdo se v této problematice příliš neorientuje, může v tomto směru tápat a vyhledávat různé hmoždinky a montážní vruty, a tak se snadno stane, že přehlédne to nejlepší na trhu – certifikaci injektovaných systémů Spiral Anksys.

zateplování objektu

Spiral Anksys jsou injektážní kotvy, s nimiž se připevňuje k vnějšímu opláštění budovy jakýkoli typ izolační hmoty. Můžete si zvolit i dvojitou izolaci, například na spodní straně minerální vatu a jako krycí vrstvu obklad z kamene.

Princip ukotvení kotvami Spiral Anksys je patentově chráněn, jedná se o důmyslný systém dutých válců z ocelové pozinkované mřížky, která se vsadí do otvoru v omítce a ve zdivu, případně v dřevěné konstrukci dřevostavby, a vyplní se montážní pěnou. Pro uchycení izolační vrstvy ke kotvě slouží příchytka v podobě plastového talířku.

Kotvení Spiral Anksys je možné použít na všech typech staveb v exteriéru i ve vnitřních prostorách, injektážní kotvy odolávají povětrnostním vlivům desítky let a spolehlivě udržují v soudržnosti tepelně izolační vrstvu i v extrémních mrazech nebo za tropických letních teplot a vysokých dávek UV záření.

Nechte se přesvědčit osvědčenou technologií Spiral Anksys o tom, že je to špička ve svém oboru, co se týče kotvení izolačních zateplovacích materiálů.

Published by