Na motorce opatrně

Na motorce opatrně


Bez motorek to prý není ono. Alespoň takhle mi to vždycky říkala moje kamarádka, která byla opravdu veliký blázen do motorek. Tedy ne, že by byla, ale ona stále miluje motorky. Když se vždycky kamarádky zeptám, co je na tom tak úžasného, protože vlastně ona motorku může využívat jenom sezóně, protože v mrazu předpokládám anebo v chumelenici či v dešti, tak motorku asi vůbec nebude využívat. Jenomže moje kamarádka je někdy takový blázen, že ona schválně na truc všem okolo vezme motorku, i když prší. Podle mého názoru tohle docela hodně nebezpečné.

Kamarádka se svým partnerem jezdí často na motorce.

Také dvakrát udělala natruc to, že si nevzala ani helmu, to jste potom měli vidět jejího otce a také matku a jejího bratra, jak nadávali! A jak jí potom řekli, že jí zabaví klíče od její motorky! Moje kamarádka se zase s nimi pohádala. Řeknu vám, že tak pětkrát nebo šestkrát měsíčně se moje kamarádka s někým pohádá, a to vždycky jenom kvůli motorce. A pokaždé, když je to třeba kvůli motorce, tak ona ještě dělá na motorce větší nebezpečné aktivity, než které by dělala, kdyby se třeba s nikým nepohádala. A podle mého názoru, tohle je škoda. Já si také myslím a předpokládám, že nikomu by se nelíbilo, kdyby jeho člen třeba nějak ohrožoval svůj život.

A jak baví vás motorky?

Buď svůj anebo někoho v okolí. Vezměte si, že když se třeba kamarádka někdy vybourá na motorce, tak také může zranit někoho okolo. Může do někoho vjet nebo narazit do auta a ten řidič v automobilu se také může zranit. Kdyby se tohle stalo mě, tak já bych si to potom vyčítala opravdu do konce života, že někdo kvůli mně se zmrzačil anebo, nedej bože, zemřel. Pokud i vy máte rádi motorky a máte řidičské oprávnění na motorku, tak doporučuji, nikdy nesmíte být pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek. A musíte vždycky dodržovat všechny předpisy. Když se necítíte dobře, tak nesedejte za volant ani na motorku, raději relaxujte anebo si běžte někam odpočinout či zasportovat. 

Published by