Uzavíratelné sáčky v zaměstnání

Uzavíratelné sáčky v zaměstnání


Uzavíratelný sáček na pevný zip je novodobý vynález, který lidem poslouží doma, na cestách, a třeba i v zaměstnání.

Svačina – berete si do práce z domova svačinu? To je rozumné, protože si můžete nachystat zdravější a hlavně levnější pokrmy, než se spoléhat na kantýnu nebo obchody v okolí. Svačinu si pohodlně zabalíte do sáčku se zipem, respektive si vezmete sáčků víc a do každého z nich zabalíte část, například do jednoho rajčata a okurku, do druhého chléb s pomazánkou a do třetího domácí meruňkový koláč. Sáčky vložíte do plastové dózy a takto uložíte svačinu v práci do chladničky.

stůl v kanceláři

Drobné předměty – kam jinam, než do sáčku, uschovat drobné předměty, jako jsou hygienické tampony, sponky do vlasů, papírové kapesníky, holítka, hřebeny, mezizubní kartáčky, psací potřeby a další drobnosti, které budete mít v zásuvce psacího stolu, anebo v osobním zavazadle. Výhodou uzavíratelných sáčků 2 pack je jejich bezpečná úschova, nic se z nich nevytratí.

psací stůl

Demontáž mobilu a pevného disku – když se vám porouchá mobil nebo externí disk, anebo je potřebujete jen vyčistit od prachu a demontujete jejich kryty, pokud položíte na stůl drobné šroubečky, mohou se vám drcnutím do stolu poztrácet. Pokud je ale uložíte do sáčku se zipem, nic se nikam neztratí, i kdyby vám sáček měl spadnout na zem.

Náhradní ponožky a silonky – v průměru trvá pracovní doba osm hodin (pokud není zkrácená nebo prodloužená), a po celou dobu se na pracovišti pohybujete v jedněch ponožkách. Vyplatí se brát si s sebou do práce ponožky náhradní, protože zpocené nohy způsobují jistý diskomfort, nehledě na to, že můžete zápachem obtěžovat okolí. Když za den vystřídáte na pracovišti troje ponožky, uleví se vám a bude se vám pracovat lépe. Použité ponožky nebo silonové punčochy vložíte do sáčku a tam budou na bezpečnějším místě, než například v zásuvce psacího stolu nebo dokonce přímo pod stolem.

Published by